MM
  FORSIDE                   PROGRAMOVERSIGT                   WORKSHOPS                   PROGRAMBESKRIVELSE                   PRESSE                   DINE FORSLAG
 

> Jaleesa & Gospelkidz
> SEB
> Cirkus 3
> Slagkraft
> Bust Da Breakz
> African Footprint
> Life
> FAUB
> Cirkus Zukanovic
> Afroschrims
> Body Rhythm Factory
> Musikskolen
> Historiefortællinger
> Aben Osvald
> Den Lille Hvide Kat
> Noahs Ark
> Gospelkoncert
> Modeshow
> Fotokonkurrence
> Videomarathon
> WORKSHOPS
> Ungdomsskolen
 
 Programoversigt 
Fredag d. 5. sep. Scene Workshoptelt Teater/historietelt Designværksted Kunstværksteder Faaborg Kirke FilmFyn Torvet i Faaborg
kl. 10-11 Saxpower     Workshop Workshop      
kl. 11-12     Den lille hvide kat Workshop Workshop Noahs Ark    
kl. 12-13 Strygeorkester     Workshop Workshop     Børnevideo
marathon
kl. 13-14   Teaterworkshop   Workshop Workshop      
kl.14-15 African Footprint     Workshop Workshop   Workshop  
kl. 15-16 Life-Uppercut   Body Rhythm Factory Workshop Workshop   Workshop  
kl. 16-17 Afroshrimps African Footprint
Gymnastiksalen
Byskolen
  Workshop Workshop   Workshop  
kl. 17-18 Cirkus Zukanovic Uppercut dans   Workshop Workshop   Workshop  
kl. 18.30-19.30 SEB              
Lørdag d. 6. sep. Scene Workshoptelt Teater/historietelt Designværksted Kunstnerværksted Faaborg Kirke FilmFyn Faaborg
Arrest
kl. 9-10   Kreativ Rytmik Historiefortælling Workshop Workshop      
kl. 10-11 Los Bandidos      Workshop Workshop   Workshop Historisk oplæg
kl. 11-12   Aben Osvald
11.30
Historiefortælling Workshop Workshop   Workshop Praktisk indføring  
kl. 12-13 Slagkraft
12.20
    Workshop Workshop   Workshop  Rollespil
kl. 13-14   Kreativ Rytmik Historiefortælling Workshop Workshop Gospelworkshop Workshop Rollespil
kl. 14-15 FAUB Slagkraft   Workshop Workshop Gospelworkshop Workshop Rollespil
kl. 15-16 Freestyle Catwalk   Workshop Workshop Gospelworkshop Workshop  
kl. 16-17 Cirkus 3 Catwalk   Workshop Workshop Gospelkoncert
16.30
Workshop  
kl. 17-18 Modeshow Freestyle dans         Workshop  
kl. 18-19 Jaleesa & Gospelkidz